V měsíci dubnu jsme uspořádali na DM „bazárek“. Dívky přinesly oblečení, které již nechtějí nebo nepotřebují a za ně si mohly vybrat jiné. Další dny se mohli přijít podívat všichni, kteří měli zájem a za symbolickou cenu si něco z nabízeného zboží pořídit. Oblečení, které nám zůstalo, použijeme znovu na plánovaný podzimní bazárek. Výtěžek z obou akcí věnujeme na předvánoční dárky do Nemocnice v Jičíně na dětské oddělení.

