Ve čtvrtek 20.6. 2024 jsme se jako třída Sekunda vydali do kempu v Sedmihorkách. Sraz jsme měli ráno v 10 hodin u vlakové zastávky u našeho gymnázia a odtud jsme vyrazili směr Sedmihorky. 

Do kempu jsme přijeli v poledne. Ubytovali jsme se do našich stanů s podsadou, vybalili jsme se a odpoledne jsme měli na programu aktivity v kempu. Např.: volejbal, fotbal, plavání v rybníce, hraní si na hřišti…  nebo jsme mohli hrát různé karetní hry.

Druhý den ráno jsme se probudili a šli jsme na snídani. Po snídani jsme se připravili na vycházku po skalách a v přírodě. Vycházka začínala v kempu  a šli jsme přes různé vyhlídky, Myší díru, Hrubou skálu, a naše poslední zastávka byla u Valdštejna. Potom jsme se už vraceli zpátky do kempu. Trasa měla asi 12 km a byla krásná, měli jsme pěkné počasí a byla to moc pěkná procházka přírodou. Po návratu z výletu jsme se koupali a vyřádili ve vodě.

Večer začaly extrémní bouřky a liják, tak jsme se šli schovat do restaurace, kde jsme povečeřeli. Následoval program v herně Mlýn, kde jsme běhali, skákali, lezli a hráli na schovávanou…

Ráno po snídani jsme vyklidili stany a okolo půl 11 jsme jeli vlakem ze Sedmihorek, za hodinu už jsme byli v Nové Pace. Tam už jsme se jen rozloučili a vydali se domů.

A teď něco z mé strany: Moc děkuji za krásný výlet. Za mě to byly fakt moc krásné“3 dny“, byl to skvělý nápad, nádherná příroda i počasí, teda kromě bouřek… A se spolužáky jsme se více poznali, více jsme se spřátelili a máme spoustu krásných momentů a hlášek z výletu. Těším se, co nás čeká do budoucna a moc děkuji paní učitelce třídní Martině Daníčkové a paní učitelce Štěpánce Hetfleischové za krásný výlet.                                                                            

Aneta Zahradníková