Počet účastníků: 41

Počet účastníků v kategorii Junior: 31

Počet úspěšných řešitelů: 19 (v tabulce vyznačeni tučně)

Počet úspěšných řešitelů v kategorii Junior: 13

Počet účastníků exkurze Přírodovědné ligy: 29, z toho v kategorii Junior 23 (v tabulce vyznačeni kurzívou)

V případě bodové rovnosti je podle pravidel Přírodovědné ligy výše umístěn soutěžící z nižšího ročníku.

Absolutní pořadí Přírodovědné ligy:

PořadíJménoTřídaBody

1.Kryštof Vitvarkvinta792
2.Tereza Kyselovákvinta749
3.Martin Kalenskýsekunda745
4.Tereza Tegelovátercie668
5.Veronika Jankůkvarta659
6.Matěj Choutkasexta656
7.Jan Morávek2.G648
8.Ondřej Kosinaprima622
9.Filip Špicarsekunda612
10.Kateřina Hylmarovásekunda610
11.Jiří Matouš3.G608
12.Matyáš Martineckvarta604
13.Eliška Polákovákvinta604
14.Nikola Holubovákvarta589
15.Monika Kyselováprima564
16.Michal Dočekalsekunda386
17.Eliška Horákováprima364
18.Daniel Polášeksekunda364
19.Martin Dočekaltercie350
20.Antonín Šolcprima343
21.Vojtěch Bajerprima325
22.Jan Kapuciánprima323
23.Mariana Horákovátercie296
24.Veronika Bajerovátercie284
25.Žaneta Prausovátercie259
26.Matěj Krejčítercie258
27.Johana Rosovásekunda216
28.Matyáš Vitvartercie207
29.Jana Jeřábkovásekunda204
30.Tereza Dyntrovákvarta182
31.Petr Mádlík2.G148
32.Anna Říhovákvarta94
33.Matěj Kracíkkvarta88
34.Antonín Nováksekunda85
35.Hana Vajglovákvarta80
36.Erik Pfeiferkvinta75
37.Ludvík Novákprima62
38.Šimon Vitvarprima58
39.Štěpán Kracíksekunda58
40.Stanislav Novákseptima56
41.František Hörst1.G55

Objev roku (nejvýše umístěný soutěžící, který se nezúčastnil minulého ročníku): Ondřej Kosina (prima), 8. místo

Skokan roku (úspěšný řešitel s největším zlepšení ve srovnání s minulým ročníkem): Tereza Kyselová (kvinta), z 39. na 2. místo (o 37 míst)

Vítěz základní části Přírodovědné ligy: Kryštof Vitvar (kvinta)

Vítěz Přírodovědné ligy mistrů: Kryštof Vitvar (kvinta)

Kategorie Junior Přírodovědné ligy (prima až kvarta):

PořadíJménoTřídaBody

1.Martin Kalenskýsekunda745
2.Tereza Tegelovátercie668
3.Veronika Jankůkvarta659
4.Ondřej Kosinaprima622
5.Filip Špicarsekunda612
6.Kateřina Hylmarovásekunda610
7.Matyáš Martineckvarta604
8.Nikola Holubovákvarta589
9.Monika Kyselováprima564
10.Michal Dočekalsekunda386
11.Eliška Horákováprima364
12.Daniel Polášeksekunda364
13.Martin Dočekaltercie350
14.Antonín Šolcprima343
15.Vojtěch Bajerprima325
16.Jan Kapuciánprima323
17.Mariana Horákovátercie296
18.Veronika Bajerovátercie284
19.Žaneta Prausovátercie259
20.Matěj Krejčítercie258
21.Johana Rosovásekunda216
22.Matyáš Vitvartercie207
23.Jana Jeřábkovásekunda204
24.Tereza Dyntrovákvarta182
25.Anna Říhovákvarta94
26.Matěj Kracíkkvarta88
27.Antonín Nováksekunda85
28.Hana Vajglovákvarta80
29.Ludvík Novákprima62
30.Šimon Vitvarprima58
31.Štěpán Kracíksekunda58

Konečné pořadí soutěže Přírodovědný dvojboj (tercie, kvarta, kvinta, sexta, 1. G, 2. G):

V Přírodovědném dvojboji se  sčítají body za soutěž Přírodovědný klokan (násobené koeficientem 5) a za základní část Přírodovědné ligy (1. až 5. kolo a Dlouhodobá praktická úloha).

PořadíJménoTřídaBody za KlokanaBody za PLCelkem
1.Kryštof Vitvarkvinta4455611006
2.Tereza Kyselovákvinta245542787
3.Matěj Choutkasexta350432782
4.Veronika Jankůkvarta285490775
5.Matyáš Martineckvarta345418763
6.Jan Morávek2.G285457742
7.Nikola Holubovákvarta270419689
8.Petr Mádlík2.G380148528
9.Matěj Kracíkkvarta35588443
10.Erik Pfeiferkvinta22575300
11.František Hörst1.G17555230