Po 2. kole Přírodovědné ligy vede v absolutním pořadí Přírodovědné ligy vítěz posledních dvou ročníků Kryštof Vitvar z kvinty, na druhém místě najdeme Terezu Kyselovou rovněž z kvinty a na třetím místě pak Moniku Kyselovou z primy. Ta také vede pořadí kategorie Junior, kde se na druhé příčce zatím usadila Tereza Tegelová z tercie a třetí příčku drží Martin Kalenský ze sekundy. Celkový počet soutěžících v letošním ročníku je zatím 41.

Přírodovědný dvojboj je součtem výsledků soutěží Přírodovědná liga a Přírodovědný klokan. Týká se pouze tříd tercie, kvarty, kvinty, sexty, 1. G a 2. G. V pořadí Dvojboje nacházíme zatím 11 jmen a stejně jako v Přírodovědné lize vede Kryštof Vitvar před Petrem Mádlíkem ze 2. G a Matějem Choutkou ze sexty.

Výsledky 2. kola Přírodovědné ligy najdete na https://gymnp.cz/ostatni/prirodovedna-liga/reseni/ .

Kompletní průběžné výsledky Přírodovědné ligy a Přírodovědného dvojboje – viz https://gymnp.cz/newpl/celkove-poradi-prirodovedne-ligy-a-prirodovedneho-dvojboje-2021-2022-po-2-kole-pl/ .

Přírodovědná liga bude ve dnech 3. 11. 2021 až 16. 11. 2021 pokračovat 3. kolem s chemickou tematikou. Současně až do 31. 1. 2022 nadále probíhá Dlouhodobá praktická úloha.